MrKirlen

Video

KURWA, RABUJĄ! – DAYZ | GAMEPLAY 

Tak fajnie się rabuje, gorzej gdy to ciebie rabują… pfu… tym razem to niestety ja wpadłem w sidła rabusiów! Zapraszam na kolejny film z DayZ, okroszony moim potem i moją krwią Jeżeli film się wam podał, pamiętajcie o Liku i Subie!

PLAY
Video

TO NAPAD! – DAYZ | GAMEPLAY 

Ciężkie czasy nastały na Chernorusi, przeszukiwanie ruin już nie wystarcza, a sytuacja zmusiła nas do bardziej drastycznych kroków, teraz musimy spróbować rabieży! Jeżeli film się wam podał, pamiętajcie o Liku i Subie!

PLAY
Video

BAZĘ BUDUJEMY – DAYZ | GAMEPLAY 

Chłodnym powiewem bryzy z DayZ zapraszam do odrobiny survivalowej edukacji prosto z Chernogurska w materiale video. Tym razem pokarze wam jak stworzyć swoją własną bazę… dobra bazę od A do Z na przykładzie tego, czego sam używam. Jeżeli film się wam podał, pamiętajcie o Liku…

PLAY
Video

MISTRZ KIEROWNICY – DAYZ | GAMEPLAY 

Przyszedł w końcu czas by i autko pojawiło się w naszym zestawieniu, dlatego tym razem odrobina motoryzacji wkrada się także do DayZ. Wszystkich chętnych do pooglądania spalin jak zwykle zapraszam do oglądania, film z dedykacją dla Pucka… mistrza kierownicy.

PLAY
Video

Blair Witch – nowa seria 

Nadszedł dzień kiedy mam ochotę zrobić mały skok w bok na kilka dni i rozegrać partię w coś nowego, coś innego… coś strasznego! Tym samym przez najbliższe 3 dni na moim kanale YT będą się pojawiać nagrania z najnowszego horroru polskiej produkcji. Gra niestety nie…